Szanowni Państwo,
 
Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek tj. 17.03.2017r. Placówki Sprzedaży Osiedla Hiszpańskiego, czyli Biuro Sprzedaży, a także Punkt Informacyjny przy Osiedlu będą nieczynne.

Serdecznie zapraszamy do Biura Sprzedaży od poniedziałku tj. 20.03.2017r. w godzinach 9:00 do 19:00. Natomiast do Punktu Informacyjnego przy Osiedlu od godziny 9:00 do 14:00.

Za utrudnienia przepraszamy i serdecznie zapraszamy w pozostałych dostępnych terminach. Pozostajemy do dyspozycji i pomocy.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz informacji dotyczących oferty handlowej (preferencji wyboru) jak również w zakresie informacji o mojej aktywności na stronie internetowej przez 4INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Zostałam/em poinformowana/y o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności telefonu, przez 4INVEST Sp. z o.o., zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od 4INVEST Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności)